Služby


Nabízíme Vám uvedené služby.

Připouštění koní

Připouštění koní


Na našem ranči nabízíme připouštění plemennými hřebci - SK WhizchicSmart Shining Speed. Možnosti připouštění jsou skokem, inseminační dávkou, nebo dávkou mraženou.

Výcvik jezdců

Výcvik jezdců


Výcvik jezdců probíhá celoročně v nově vybudované hale pod vedením zkušeného instruktora. Výuka je zaměřena na westernové ježdění, kterou individuálně přizpůsobujeme jezdeckým dovednostem klienta.

Výcvik koní

Výcvik koní


Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výcvikem Vašeho koně. Zaměřujeme se na práci s koněm metodou přirozené komunikace, obsedání mladých koní a přiježděnost koní ve westernovém stylu. Při těchto činnostech nám záleží na spokojenosti koně i jezdce.

Pronájem haly

Pronájem haly


Hala o rozměrech 30 x 60 metrů je osvětlená i ozvučená. Povrchem je písek, který je vhodný nejen pro jezdectví, ale i jiné sportovní aktivity. Více informací a fotografií naleznete v samostatné sekci Hala.

Hipoterapie

Hipoterapie


Hipoterapie je rehabilitace na koňském hřbetu. Již několikátým rokem spolupracujeme s místními školami a vozíme handicapované děti na našich koních. Vodění probíhá u nás v areálu, ale jsme ochotni dojet i na domluvené místo.

Chov koní American Quarter Horse

Chov koní American Quarter Horse


Chovem koní se úspěšně zabýváme již řadu let. Koně z našeho chovu úspěšně konkurují jiným koním a odváží si různá národní ocenění (mistrovské tituly, tituly Koně roku).

Pronájem klubovny

Pronájem klubovny


Nabízíme možnost pronajmout si naši klubovnu pro Vaše soukromé akce.

Jiné služby

Jiné služby


V rámci spolku Ranč Na Pomezí Opava, z.s. pořádáme velké množství akci - hobby závody, příměstské tábory, speciální aktivity pro členy spolku.