Služby


Nabízíme Vám uvedené služby.

Připouštění koní

Připouštění koní


Na našem ranči nabízíme připouštění plemenným hřebcem SK Whizchic. Možnosti připouštění jsou skokem, inseminační dávkou, nebo dávkou mraženou.

Výcvik jezdců

Výcvik jezdců


Výcvik jezdců probíhá celoročně v nově vybudované hale pod vedením zkušeného instruktora. Výuka je zaměřena na westernové ježdění, kterou individuálně přizpůsobujeme jezdeckým dovednostem klienta.

Výcvik koní

Výcvik koní


Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výcvikem Vašeho koně. Zaměřujeme se na přiježděnost koní ve westernovém stylu. Při těchto činnostech nám záleží na spokojenosti koně i jezdce.

Pronájem haly

Pronájem haly


Hala o rozměrech 30 x 60 metrů je osvětlená i ozvučená. Povrchem je písek, který je vhodný nejen pro jezdectví, ale i jiné sportovní aktivity. Více informací a fotografií naleznete v samostatné sekci Hala.

Hipoterapie

Hipoterapie


Hipoterapie je rehabilitace na koňském hřbetu. Již několikátým rokem spolupracujeme s místními školami a vozíme handicapované děti na našich koních. Vodění probíhá u nás v areálu, ale jsme ochotni dojet i na domluvené místo.

Chov koní American Quarter Horse

Chov koní American Quarter Horse


Chovem koní se úspěšně zabýváme již řadu let. Koně z našeho chovu úspěšně konkurují jiným koním a odváží si různá národní ocenění (mistrovské tituly, tituly Koně roku).

Pronájem klubovny

Pronájem klubovny


Nabízíme možnost pronajmout si naši klubovnu pro Vaše soukromé akce.

Jiné služby

Farmářský kroužek


Farmářský kroužek je určený pro všechny děti, které milují koníky. Náplní kroužku je především péče o koně. Děti se naučí koně vodit, čistit, zaplétat hřívu a ocas, budeme koníky krmit a také se každý povozí. Děti získají také mnoho teoretických znalostí v této oblasti. Kroužek bude probíhat pravidelně každou středu, nebo čtvrtek (dle výběru dne) od 15:30 do 17:00 hod. Cena 1500 Kč/měsíc.

Jiné služby

Jiné služby


V rámci spolku Ranč Na Pomezí Opava, z.s. pořádáme velké množství akci - hobby závody, příměstské tábory, speciální aktivity pro členy spolku.