Úspěchy


Speciální ocenění

Ocenění Kategorie Kůň Jezdec
Národní Pohár Mládeže Reining Mládež SK Whizchic Radka Paverová
Kůň roku Reining Mládež SK Whizchic Radka Paverová
Champion WRC Reining Amatér SK Whizchic Luděk Pavera

1. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
MČR ČJF Reining Mládež SK Whizchic Radka Paverová
Oblastní mistrovství Reining Mládež SK Whizchic Radka Paverová

2. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
Oblastní mistrovství Reining Senior Smart Shine Witch Markéta Šteyerová

3. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
MČR ČJF Reining Amatér SK Whizchic Luděk Pavera
MČR ČJF družstva Smart Shine Witch Markéta Šteyerová
Oblastní mistrovství Reining Junior Smart Shining Speed Markéta Šteyerová

Další umístění

Umístění Závod Kategorie Kůň Jezdec
6. místo MČR ČJF Reining Junior Smart Shining Speed Markéta Šteyerová
6. místo MČR ČJF družstva SK Whizchic Radka Paverová
6. místo MČR ČJF družstva Ketty Chic Obsession Markéta Šteyerová
4. místo MČR WRC Reining Amatér SK Whizchic Luděk Pavera
5. místo MČR WRC Reining Senior Smart Shine Witch Markéta Šteyerová

Speciální ocenění

Ocenění Kategorie Kůň Jezdec
Kůň roku Reining Amatér Smart Shine Witch -
Kůň roku Reining Mládež DP Commandanut -

1. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
Oblastní mistrovství Severomoravské oblasti Reining Amatér Smart Shine Witch Markéta Šteyerová
MČR WRC Reining Senior DP Commandanut Jonáš Bujnoch
MČR WRC Reining Amatér DP Commandanut Markéta Šteyerová
MČR WRC Reining Mládež DP Commandanut Radka Paverová
MČR WRC Reining Freestyle Mládež DP Commandanut Radka Paverová

2. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
MČR ČJF Reining Amatér Smart Shine Witch Markéta Šteyerová
MČR ČJF Reining Senior SK Whizchic -
MČR WRC Reining Senior SK Whizchic -

3. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
MČR ČJF Reining Senior DP Commandanut Jonáš Bujnoch
MČR ČJF Reining Mládež DP Commandanut Radka Paverová

Další umístění

Umístění Závod Kategorie Kůň Jezdec
4. místo MČR ČJF Reining Junior Smart Shine Witch Markéta Šteyerová
5. místo MČR ČJF Reining Junior Ketty Chic Obsession Jonáš Bujnoch

Speciální ocenění

Ocenění Kategorie Kůň Jezdec
Kůň roku ČJF Reining SK Whizchic -
Kůň roku ČJF Reining Senior SK Whizchic -
Šampión WRC Reining Senior SK Whizchic -

1. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
MČR WRC Reining Junior Smart Shine Witch Jonáš Bujnoch
MČR WRC Reining Freestyle Mládež DP Commandanut Radka Paverová
Oblastní mistrovství Severomoravské oblasti Reining Mládež DP Commandanut -
MČR WRC Reining Senior SK Whizchic -
MČR WRC Reining Amatér SK Whizchic -

2. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
MČR WRC Reining Amatér Smart Shine Witch Markéta Šteyerová
MČR ČJF Reining Amatér DP Commandanut Markéta Šteyerová
MČR ČJF Reining Senior SK Whizchic -

3. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
MČR WRC Reining Mládež DP Commandanut Radka Paverová

Speciální ocenění

Ocenění Kategorie Kůň Jezdec
Šampión roku WRC Reining Junior SK Whizchic -

2. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
MČR ČJF Reining Junior SK Whizchic -
MČR WRC Reining Junior SK Whizchic -

Speciální ocenění

Ocenění Kategorie Kůň Jezdec
Kůň roku ČJF - SK Whizchic -
Šampión roku ČJF - SK Whizchic -
Šampión roku WRC Reining Junior SK Whizchic -

1. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
MČR ČJF Reining Junior SK Whizchic -
MČR WRC Reining Junior SK Whizchic -

1. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
MČR ČJF Reining Futurity SK Whizchic -

3. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
NRHA Roleski 4 Spins Open 3 yo Futurity SK Whizchic -

Další umístění

Umístění Závod Kategorie Kůň Jezdec
4. místo MČR WRC Reining Senior Dry Shine -

3. místa

Závod Kategorie Kůň Jezdec
MČR WRC Reining Senior O Gredy Doc O Lena -

Speciální ocenění

Ocenění Kategorie Kůň Jezdec
Šampión WRC Reining Senior Jacs Blonde Bead -
NRHA 12,000 USD DP Commandanut -

Další umístění

Umístění Závod Kategorie Kůň Jezdec
4. místo MČR ČJF Reining Senior Jacs Blonde Bead -